Wyjazd na Zieloną Szkołę udał się znakomicie

Wyjazd na Zieloną Szkołę udał się znakomicie

25.06.2023

Wycieczka była fantastyczną okazją do odkrywania i zdobywania nowych umiejętności. Ośrodek Wypoczynkowy Perkoz zapewnił doskonałe warunki do obcowania z naturą i ze sobą nawzajem. Nauczyciele tak dobrali działania aby rzucić wyzwanie uczniom i zachęcić ich do wyjścia ze swojej strefy komfortu.

Uczniowie byli zachwyceni, gdy nauczyli się grać na Bum Bum Rurkach, wyjątkowym instrumencie muzycznym, który wymaga koordynacji i rytmu. Podobało im się również malowanie na szkle, gdzie mogli wyrazić swoją kreatywność i stworzyć piękne dzieła sztuki. Budowa schronienia była zabawnym i trudnym zadaniem, które wymagało pracy zespołowej i umiejętności rozwiązywania problemów. Turniej łuczniczy był punktem kulminacyjnym wycieczki, a uczniowie byli podekscytowani rywalizacją między sobą.

Uczniowie wrócili do domu z nowymi umiejętnościami, wspomnieniami i przyjaźniami. Wycieczka była świadectwem zaangażowania naszej szkoły w zapewnienie uczniom wszechstronnej edukacji, która obejmuje naukę na świeżym powietrzu i rozwój osobisty.

poprzednia aktualność następna aktualność