Zakończyliśmy Walentynkową Zbiórkę Odpadów :-)
Akcja zgodnie z nazwą trwała od 14 lutego. Uczniowie wrzucali elektrośmieci do skrzynki przy świetlicy IV. Wszystko trafiło już do recyclingu.
W świetlicy IV SPdP, SP4 i LO zakończyła się Walentynkowa Zbiórka Elektroodpadów, która zgodnie z nazwą trwała od 14 lutego.
Uczniowie i pracownicy szkoły przynosili zepsute, uszkodzone urządzenia działające na prąd a dodatkowo żarówki i baterie. Zebrane elektroodpady zostały odwiezione do punktu odbioru selektywnych ZGOK w Olsztynie.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za współpracę.