Zakończyliśmy Walentynkową Zbiórkę Odpadów :-)

Akcja zgodnie z nazwą trwała od 14 lutego. Uczniowie wrzucali elektrośmieci do skrzynki przy świetlicy IV. Wszystko trafiło już do recyclingu. 

W świetlicy IV SPdP, SP4 i LO zakończyła się Walentynkowa Zbiórka Elektroodpadów, która zgodnie z nazwą trwała od 14 lutego.

Uczniowie i pracownicy szkoły przynosili zepsute, uszkodzone urządzenia działające na prąd a dodatkowo żarówki i baterie. Zebrane elektroodpady zostały odwiezione do punktu odbioru selektywnych ZGOK w Olsztynie.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za współpracę.

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →