Za nami wyjątkowe rekolekcje wielkopostne
Uczniowie ZPE są już duchowo przygotowani na Wielkanoc.
Był to piękny i ważny czas zatrzymania, refleksji, wspólnej modlitwy oraz duchowego przygotowania do nadchodzących Świąt Zmartwychwstania. W tym roku rekolekcje miały szczególny charakter, ponieważ po raz pierwszy odbyły się w szkole. Dzięki temu towarzyszyła nam jeszcze bardziej życzliwa atmosfera.
Serdecznie dziękujemy księdzu Józefowi Romanowskiemu, proboszczowi Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Olsztynie na Nagórkach za otwarte serca oraz nieustanne wspieranie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Jesteśmy wdzięczni kapłanom za obecność, dobre słowo i wspólnie przeżyty czas.
Rekolekcje zorganizowały katechetki szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy ZPE. 

