Wycieczka do Gdańska

Wakacje coraz bliżej, a nasi uczniowie poczuli już letni vibe nad morzem.

Klasy 6g, 8d i 8c razem z nauczycielami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do Gdańska.

Było wszystko co najlepsze: wizyta w ZOO, piasek pod stopami na plaży i… wielka atrakcja, czyli podróż pociągiem.

Zobaczcie film:

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →