Wycieczka do Gdańska
Wakacje coraz bliżej, a nasi uczniowie poczuli już letni vibe nad morzem.
Klasy 6g, 8d i 8c razem z nauczycielami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do Gdańska.
Było wszystko co najlepsze: wizyta w ZOO, piasek pod stopami na plaży i… wielka atrakcja, czyli podróż pociągiem.
Zobaczcie film: