Komunia 2026 za nami
W dniu 9 maja 12 uczniów klas trzecich naszej szkoły przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej. Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień zarówno dla dzieci, ich rodzin, jak i nauczycieli oraz wychowawców.
Mszy Świętej przewodniczył oraz sakramentu Komunii Świętej udzielił ks. Krzysztof Kamiński. Uroczystość przebiegała w podniosłej i radosnej atmosferze, a wspólna modlitwa zgromadziła licznie przybyłych bliskich oraz społeczność szkolną.
Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, pozostającym na długo w pamięci uczestników tej pięknej uroczystości.






