Komunia 2026 za nami

W dniu 9 maja 12 uczniów klas trzecich naszej szkoły przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej. Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień zarówno dla dzieci, ich rodzin, jak i nauczycieli oraz wychowawców.


Mszy Świętej przewodniczył oraz sakramentu Komunii Świętej udzielił ks. Krzysztof Kamiński. Uroczystość przebiegała w podniosłej i radosnej atmosferze, a wspólna modlitwa zgromadziła licznie przybyłych bliskich oraz społeczność szkolną.

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, pozostającym na długo w pamięci uczestników tej pięknej uroczystości.

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →