Sezon wakacyjny uważamy za otwarty!

Uczniowie SPdP długo będą wspominać Zieloną Szkołę w Ośrodku Kalwa w Pasymiu.

To był cudowny czas przygód, zabaw i koleżeństwa, ale także ważny trening samodzielności. Niektórzy uczestnicy nigdy nie spędzili tak wiele czasu bez rodziców.

Wyjazdy na Zieloną Szkołę są tradycją ZPE. Nawet gdy nie dopisze pogoda, zawsze okazują się udane. Uczniowie wspominają je przez cały rok.

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →