Rozstrzygnęliśmy szkolny konkurs ekologiczny

Pierwsze miejsce zdobyła Kalina Balcerzak z klasy I a, drugie – Kacper Kubicki z klasy II, trzecie – Olensandr Iwanoszko z klasy II a. Gratulujemy!

Konkurs w klasach I-III został ogłoszony z okazji Dnia Ziemi. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej z materiałów do recyclingu.

Wszystkie dzieci wykazały się kreatywnością i zaangażowaniem. Jurorom najbardziej spodobała się pomysłowa kosmetyczka Kalinki.

Brawo za pokazanie, że z rzeczy niepotrzebnych można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →