Obchodziliśmy Europejski Dzień Logopedy

Logopedki ze szkoły podstawowej zorganizowały dzieciom wiele atrakcji. Były gry, ćwiczenia oddechowe, masaże i wspólne rysowanie, a wszystko w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy.

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest 6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Przypomina o znaczeniu profilaktyki, diagnozy i terapii zaburzeń mowy oraz komunikacji. To również okazja do podkreślenia, jak ważna i odpowiedzialna jest praca logopedy. Szczególnie w naszej szkole, gdzie wielu uczniów na co dzień korzysta z ich wsparcia.

Logopedia to nie tylko ćwiczenie prawidłowej wymowy, ale nauka szeroko rozumianej komunikacji, rozwijanie umiejętności porozumiewania się i budowania pewności siebie. Dlatego trzeba docenić logopedów, nie tylko w dniu ich święta.

Dzień Logopedy w ZPE zorganizowały Anna Krzywicka i Aneta Serowik.

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →