Niebieski kolor w sercu mam!

Niebieski Kolor w Sercu, to piosenka inspirowana naszą społecznością. Będzie nam bardzo miło jeśli poznacie ją, polubicie i zaśpiewacie razem z nami!

Wszystko zaczęło się od pomysłu i tekstu nauczycielki Anity Osowskiej. Jak współpraca, to na całego, więc zaprosiliśmy także AI 🙂

Niedługo zobaczycie teledysk, mamy nadzieję, że zdążymy przed wakacjami!

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →