Nauczyciel ZPE wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej!
Michał Siwkowski, anglista ze szkoły podstawowej, został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Kierunek – Innowacja 2025” organizowanego przez MEN.
Z radością dzielimy się wspaniałą wiadomością. Nasz nauczyciel Michał Siwkowski został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Kierunek – Innowacja 2025”, organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej! ??✨
Uznanie jury zdobył jego autorski projekt "Codebreaker Chronicles”. W ten sposób Michał znalazł się w gronie zaledwie szesnastu nagrodzonych nauczycieli szkół podstawowych z całej Polski.
Kryteria oceny pracy konkursowej obejmowały: zastosowane nowatorskich rozwiązań, oryginalna forma opisu działalności innowacyjnej, innowacyjny pomysł na wykorzystanie w działalności innowacyjnej narzędzi cyfrowych, techniczna prezentacja opisu. Nagroda jest więc ogromnym wyróżnieniem i dowodem, że w ZPE stawiamy na kreatywność, pasję i nowoczesne podejście do nauczania.
Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni, że tak wyjątkowe projekty powstają właśnie w naszej szkole!
Tutaj link do wyników: https://www.gov.pl/web/edukacja/konkurs-kierunek–innowacja-2025–znamy-wyniki