Nasi uczniowie mają talenty!
Przedstawiciele SP 4 oraz SPdP 2 wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym „Mam talent”, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie.
Wystąpili się w trzech kategoriach: recytacja – Adam Bejnarowicz, mała forma teatralna: Ania Wiśniewska, Lenka Klikowicz, Marek Spałek, Dawid Koźlik, piosenka: Aniela Nowakowska, Jakub Grabowski, Ola Ziółkowska, Zofia Wysocka. Wszyscy pokazali ogromne zaangażowanie i wspaniale zaprezentowali się na scenie.
Szczególne brawa dla Jakuba, który znalazł się w gronie trzech zwycięzców!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie uczniów do konkursu.