Nasi uczniowie mają talenty!

Przedstawiciele SP 4 oraz SPdP 2 wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym „Mam talent”, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie.

Wystąpili się w trzech kategoriach: recytacja – Adam Bejnarowicz, mała forma teatralna: Ania Wiśniewska, Lenka Klikowicz, Marek Spałek, Dawid Koźlik, piosenka: Aniela Nowakowska, Jakub Grabowski, Ola Ziółkowska, Zofia Wysocka. Wszyscy pokazali ogromne zaangażowanie i wspaniale zaprezentowali się na scenie.

Szczególne brawa dla Jakuba, który znalazł się w gronie trzech zwycięzców!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →