Kartki od serca na Dzień Kobiet
Uczniowie szkoły podstawowej zrobili piękne kartki dla seniorek z DPS, a specjalni kurierzy doręczyli je adresatkom.
Prezenty trafiły do mieszkanek: PZN DPS ul. Paukszty 57, ŚDS POMOST ul.Barcza12, NZOZ OMR PZN ul. Paukszty 57. Mamy nadzieję, że sprawiły wiele radości i udowodniły, że młodzież pamięta o starszym pokoleniu.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i piękny gest serca!
Akcję koordynowała Elżbieta Andrulonis.
