Jak pracujemy w listopadzie? Ważny komunikat Dyrektora ZPE

 W dniach 9-10 listopada ZPE funkcjonuje w systemie stacjonarnym. Decyzję Wandy Agnieszki Jabłońskiej o systemie pracy w dniach 12 – 29 listopada poznamy najpóźniej we wtorek 10 listopada. Szczegóły poniżej w komunikacie.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,
informuję, że w dniach 9-10 listopada Zespół Placówek Edukacyjnych pracuje tak jak dotychczas, czyli w systemie stacjonarnym.
 
Jednak sytuacja związana z dynamicznym wzrostem zakażeń COVID w skali całego kraju zobowiązuje mnie do podjęcia pilnych działań minimalizujących zagrożenie uczniów, ich rodzin oraz pracowników szkoły.
 
Rodzice są ważnymi partnerami szkoły, dlatego za pośrednictwem wychowawców klas zwróciłam się do Państwa z prośbą o wyrażenie stanowiska w sprawie organizacji pracy ZPE w dniach 12 -29 listopada br.
 
Na podstawie odpowiedzi udzielonych przez rodziców i pracowników szkoły podejmę optymalną decyzję, o której poinformuję najpóźniej we wtorek 10 listopada br.
 
Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia
Wanda Agnieszka Jabłońska
Dyrektor ZPE
Facebook
Stowarzyszenie
Wyjątkowe Serce
Zobacz na Facebooku →