Europejska przygoda
W 60 minut dookoła Europy 🙂 Taką niesamowitą podróż odbyli uczniowie klas I – III szkoły podstawowej ZPE na specjalnych warsztatach poświęconych 15 – leciu Polski w UE.
Warsztaty zorganizowały: Magda Jaroszewska (koordynator), Agnieszka Rybicka. Karolina Cygańska, Mariola Sargalska i Katarzyna Pierini – Szulc.
Dzieci przez zabawę poznały kulturę i specyfikę wszystkich 28 państw członkowskich UE. Były gry, zabawy ruchowe i nieoczekiwane spotkanie z Pinokiem z Włoch, Krecikiem z Czech i Smerfami z Belgii 🙂