16 drużyn z całej Polski weźmie udział w konkursie „Gotuj z SERcem”!
Już 14 maja odbędzie się finał I Ogólnopolskiego Konkursu Umiejętności Kulinarnych dla Uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy, organizowanego przez naszą szkołę.
Pełna lista finalistów na grafice.
Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie, z udziałem bardzo ważnych partnerów i instytucji. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.
