Młodzież uczy się pracy w hipermarkecie

Młodzież uczy się pracy w hipermarkecie

12.03.2019

Dnia 7 marca 2019r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 2 z Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie po raz drugi mieli szansę szkolić się na kasach fiskalnych w sklepie Carrefour Olsztyn. Przed rozpoczęciem szkolenia uczniowie otrzymali  imienne plakietki  "SUPER SPRZEDAWCY" i pod fachowym okiem Pań: Agnieszki, Karoliny, Joanny, Beaty i Wiktorii doskonalili umiejętności prawidłowej obsługi klienta oraz elektronicznej obsługi kasy fiskalnej. Uważnie słuchali poleceń i instrukcji wykonywania podstawowych czynności kasjera.  

Bartosz, Klaudia, Alan, Paweł, Michał, Grzegorz i Aleksander pracowali z dużym zaangażowaniem i świetnie poradzili sobie z określonymi zadaniami. Jest to nowe doświadczenie zawodowe i ogromna satysfakcja sprawdzenia się na nowym stanowisku pracy. Uczniowie bardzo miło wspominają szkolenie i czekają na kolejne wyjście. Na koniec pracy czekał na nich słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Błotnickiej Dyrektor Carrefour Olsztyn za wspaniałe przyjęcie i serdeczną atmosferę, Pani Ewie Jabłeckiej z działu administracji ds. personalnych oraz Paniom : Agnieszce Sańko, Karolinie Kwiatkowskiej, Joannie Korejwo, Wiktorii Czajowskiej, Beaty Głowienko. 

Wyjście na warsztaty realizowane było w ramach pilotażowego projektu aktywizacji zawodowej "Moje umiejętności - moja przyszłość zawodowa" koordynowany, przez Beatę Kołak. 

 

 

 

                 

poprzednia aktualność następna aktualność