Erasmus +. Przygotowaliśmy film dla szkoły partnerskiej z Czech

Erasmus +. Przygotowaliśmy film dla szkoły partnerskiej z Czech

14.06.2021

Drodzy sympatycy Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie , pragniemy zaprezentować Wam film, który pod okiem Pauliny Ołów został stworzony we współpracy grupy nauczycieli i specjalistów ZPE działających w ramach projektu Erasmus + ze szkołą Motylek https://www.youtube.com/watch?v=9MfOiS-hdwQ

Celem filmu jest prezentacja naszej placówki , zarówno  przestrzeni edukacyjnej, terapeutycznej, jak i sportowej, z której na co dzień korzystają uczniowie wszystkich oddziałów :  przedszkolnych, szkolnych i Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Oprócz tradycyjnych sal lekcyjnych, gdzie uczniowie zgłębiają wiedzę z zakresu różnorodnych dziedzin i przedmiotów, są również  sale do zajęć indywidualnych, gdzie odbywają się zajęcia m.in.  logopedii, rehabilitacji, integracji sensorycznej, tyfloterapii.

Nasi uczniowie każdego dnia korzystają z nowocześnie wyposażonej sali gimnastycznej,  siłowni, sali doświadczania świata, biblioteki szkolnej, sali konferencyjnej oraz zagospodarowanego dużego placu zabaw. Świetlice szkolne to miejsce, gdzie uczniowie odpoczywają, relaksują się i integrują z rówieśnikami z innych klas.

Nasza placówka to szkoła, która spełnia wysokie standardy pod każdym względem. Dlatego nieskromnie chwalimy się , że możemy wspierać dzieci, młodzież i ich Rodziny każdego dnia!  Zachęcamy  do obejrzenia filmu.

Zaprzyjaźniona szkoła Motylek z Czech, również nagrała film, w którym prezentuje swoje wnętrze. Tam również jest kolorowo, nowocześnie i atrakcyjnie, jak u nas. Obejrzyjcie i sprawdźcie sami https://www.youtube.com/watch?v=mpcBtQP5-OE&feature=youtu.be

Magda Jaroszewska, Koordynator Projektu w ZPE

poprzednia aktualność następna aktualność